חיפוש
  • גיל טופז

מארזי שוקולד - מתנות לאורחים בחתונה בהתאמה אישית

כל הנושא הזה של מתנות לאורחים הוא נושא שצבר תאוצה רבה בשנים האחרונות.


בעבר, אנשים שהשתתפו באירוע נהנו מארוחה טובה, הם התענגו על אירוח נחמד ברמה שלא תמיד התאפשר להם ליהנות ממנה במסגרת האפשרויות הכלכליות שלהם וזה די סיפק אותם. המארחים לא היו צריכים לדאוג לאקסטרה, למזכרת או מתנה מהאירוע. היום זה כבר לגמרי שונה.


האורחים שמשתתפים היום באירועים יוצאים בדרך כלל עם מזכרת נחמדה כך שהאירוע לא מסתיים עם סיומו. המתנה שמלווה אותם גם לאחר האירוע מהווה מעין המשך ישיר לאירוע. ככל שהמתנה תהיה איכותית ושווה יותר, הרי שהיא תהווה מזכרת חיה וקיימת. זה למעשה יגרום לאורחים לזכור את האירוע ולא לשכוח ממנו למשך זמן רב.


מארזי שוקלד איכותיים - לאות הערכה


כיום, אנשים הרבה יותר עסוקים ביחס לאנשים הפשוטים והתמימים מהעבר. יום העבודה לא מסתיים בדיוק בשעה 4:00 כאשר משעה זו ואילך אנחנו פנויים לעשות כרצוננו. רבים מאתנו מחויבים לשעות עבודה נוספות, לעיסוקים רבים נוספים מעבר לעבודה, עד כדי כך שיציאה לאירוע היא לפעמים מסרבלת וגוזלת זמן יקר שאין לנו.


זו אחת הסיבות המשמעותיות המחייבות כיום את בעלי האירועים להשקיע יותר כדי להביע הערכה לאורחים ולהראות להם כי מעריכים מאוד את ההשתתפות שלהם באירוע.


אחד הדברים הכי דומיננטיים הוא הבחירה במתנה לאורחים שיקבלו באירוע. מדובר במתנה שתהווה מזכרת מהאירוע, כאשר הדגש הוא על משהו מפנק במיוחד שכל אחד ישמח ויהנה לקבל.


מה תעניקו לאורחים שלכם באירוע?


אז כשאנחנו מדברים על מתנות לאורחים בחתונה, אנחנו למעשה יכולים ללכת על מגוון כיוונים או אפשרויות. המתנה יכולה להיות עציץ נחמד ומרשים שגם יפאר את השולחנות באירוע, גם יתרום לעיצוב הכללי של האולם וגם יכניס הרבה צבע ורעננות. מעבר לכך, הפרחים הללו יוכלו לשמש אחר כך גם כמתנה לכל האורחים באירוע. כי את העציצים הללו הם ייקחו איתם הביתה. כל אחד ימצא היכן למקם או להציב את הפרחים וכך המזכרת אכן תמשיך להזכיר להם את האירוע יחד עם הכבוד וההערכה מצד בעלי האירוע.


רעיון שווה נוסף ואולי אפילו מתוק ומיוחד עוד יותר אלו הם מארזי שוקולד. אפשר לבחור מארזי שוקולד מיוחדים העשויים ביד אומן. מתוקים שמיוצרים מחומרי גלם משובחים במיוחד ועשויים במומחיות ואומנות ממש כמו תכשיטים.

השוקולדים גם אמורים להיות ארוזים בצורה מאוד מושקעת ואיכותית באריזות מיוחדות שיהפכו את מארז השוקולדים למשהו מיוחד ויוקרתי מאוד.


מארזי השוקולד ימתיקו לאורחים את האירוע ויגרמו לזכור את החתונה על הטעמים המתוקים שלו.


למה מארזי שוקולד הם המתנה המושלמת לאורחים בחתונה שלכם?


אז למה בעצם הכי כדאי ללכת על שוקולד בתור מתנה מהאירוע?


כפי שאתם יודעים, מתנות לאירועים יש הרבה. קיימים הרבה מאוד אפשרויות ולא כל כך מסובך להזמין את אחת מאלו. אך על מנת שאכן המתנה תהיה שימושית, היא תכבד את המקבל ותגרום לו שלא לוותר עליו, חשוב שזו תהיה מתנה שלא מקבלים בכל אירוע. יותר מידי פעמים קורה שאנחנו מקבלים שוב ושוב את אותם הפריטים בתור מתנה באירועים, עד שאנחנו כבר לא תמיד טורחים לקחת איתנו את המתנה הביתה.


השוקולד של חברת עילאי לעומת זאת, הוא מתנה הרבה יותר מוערכת וכל אחד ישמח לקבל אותו. זאת בגלל הטעמים המיוחדים של השוקולד, המראה המכובד של המארזים והקוקטיילים המיוחדים שרק אצלנו בשוקולד עילאי תוכלו למצוא כמותם.


שוקולד עילאי – כדי שהאורחים שלכם יצאו מהאירוע עם טעמים הכי מתוקים.


26 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול