חיפוש
  • גיל טופז

מחפשים מתנות לאורחים - ברור ששוקולד

השוקולד הוא מוצר אולטימטיבי שעם השנים נעשה יותר ויותר פופולארי. כי השוקולד רק הולך ומשתבח עם הזמן. אם בתחילה היו אלו רק השוקולד החלבי או השוקולד המריר, הרי שעם הזמן פרצו לשוק כל השוקולדים הממולאים, הפרלינים, הפטיפורים ובכלל מארזי השוקולד היוקרתיים העשויים בעבודת יד ונראים ממש כמו תכשיטים מהודרים.


כאשר אתם רוצים להעניק משהו לאורחים שלכם, אתם רוצים להשאיר אצלו טעם טוב מהאירוח. אין שאלה בכלל על מה הכי כדאי ללכת. זה ברור. רק שוקולד ייצור את התחושה המתוקה ואת האסוציאציות הטובות מהביקור.

התפקיד שהשוקולד משחק אצלינו...


אז האמת היא ששוקולד הוא ממתק. עוד אחד נוסף למזווה המתוק שלנו בבית. אך בניגוד לסוכריות, לוופלים ולשאר הממתקים, יש בשוקולד משהו הרבה יותר בוגר, משהו הרבה יותר ערכי וכמובן משהו הרבה יותר ארומטי. כי השוקולד הוא ממתק מתוחכם. הוא גם קשה וגם רך. הוא נימוח ונעים בפה אך עשוי גם לשמש כציפוי מבריק וקשה יחסית לעוגות, לעוגיות, לקרמבו וכן הלאה.


השוקולד תורם לנו הרבה מאוד אנרגיה, מצב רוח, חשק, רצון ואפשרות לראות את העולם במבט הרבה יותר ורוד.

הרבה אנשים לא מסוגלים להתחיל את היום בלי שוקולד או שהם לא יכולים לסגור ארוחה בלי קפה עם מספר קוביות של שוקולד. ההפסקה בעבודה אף היא תהיה הרבה יותר מתוקה כשהיא תהיה מלווה בכוס קפה מהביל ולידו מספר קוביות שוקולד טובות.


כי הרבה מעבר לטעם, תורם לנו השוקולד את האנרגיות והיכולות להמשיך הלאה את היום שלנו עם מצב רוח מרומם.

לא כל אחד יודע איך לעשות שימוש נכון בשוקולד. אם זה הטמפרור הנכון שלו, אם זה הזילוף המקצועי שלו ואם זה סתם כך האחסון הכי מתאים והכי נכון עבור השוקולד.


חשוב ללמוד איך להתייחס לשוקולד ולהעניק לו את הכבוד הראוי על מנת שאפשר יהיה ליהנות ממנו באמת ולנצל את המירב.


מתנות לאורחים – זה שוקולד


רוצים להעניק מתנות לאורחים באירוע? לכו על מארז שוקולדים. מדובר במתנה שתתקבל תמיד בברכה, בהתרגשות ובשמחה. כי כולם מתלהבים לקבל שוקולד וכמובן גם למצוץ את החום המתוק הזה... במיוחד אם הוא ארוז במארז יוקרתי כפי שנאה ויאה לשוקולד.


לא ממש משנה באיזה סוג של אירוע מדובר. אם תבחרו להעניק שוקולד לאורחים שלכם, הם ישמחו במארז המיוחד וייהנו מטעמים מתוקים ומיוחדים שילוו אותם גם לאחר שיצאו מהאירוע.


שוקולד עילאי – כדי שהאירוע שלכם יותיר זיכרונות וטעמים הכי מתוקים


אין כמו טעמים מתוקים בפה של שוקולד שישפיעו על האסוציאציות של האורחים שלכם.


אנשים שיצאו עם מארז שוקולד מתוק ומפנק מהאירוע שלכם, ייהנו מהטעמים הנימוחים והמתוקים והטעמים הללו ימשיכו ללוות אותם הלאה עם אסוציאציות נעימות שהם יקחו איתם מהאירוע.


שווה ומתוק במיוחד!


6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול