חיפוש
  • גיל טופז

שוקולד - מתנת האלים

המקור של השוקולד הוא כמובן הקקאו. בעבר נחשב היה הקקאו למוצר יוקרתי שווה בערכו כמו הזהב. רק בני המעמדות העליונים זכו להנות מהקקאו ומהשוקולד. בזמנו, הוא היה נחשב כמזון שיש לו תכונות מיסטיות רבות, ועל כן נעשה בו שימוש ברבים מטקסי הדת באותם הזמנים.


לקקאו ייחסו אף סגולות בריאותיות ותכונות מרפא רבות. השוקולד המענג כונה במשך שנים רבות "מתנת אלים" שהגיעה מאזור אמריה הדרומית, מיערות הגשם המשתרעים במקום. השוקולד עבר הרבה תהפוכות ודרך ארוכה מאוד עד שהיא הגיעה אל האטמפריה האצטקית ומשם אל הספרדים, כאשר משם הדרך לכל מדינות אירופה כבר הייתה הרבה יותר קצרה ומהירה.

שוקולד ומתנות


אז נכון הוא שהשוקולד הוא דבר מאכל. אך בגלל שהשוקולד הוא כל כך מיוחד והוא לא רק עוד ממתק שיש בחנות, הרי שהוא בהחלט עשוי לשמש גם בתור מתנה.


השוקולד אהוב מאוד בקרב כולם. כל אדם בכל גיל, מכל עם, דת או מגזר נהנה משוקולד איכותי וטוב. בגלל שזה אכן מוצר כל כך מיוחד שמתאים לכולם, בוחרים היום הרבה מאוד אנשים לעשות בשוקולד שימוש כמו במתנה. אז זה לא שכל חפיסת שוקולד שמחירו חמישה ₪ לכל היותר יכול להפוך ולהיות למתנה יוקרתית. אך יש בהחלט את השוקולדים הטובים, השוקולדים האיכותיים ואלו אותם אפשר גם לארוז באריזה מיוחדת כדי להפוך אותם למתנה.


מתנות שוקולד מתקבלות תמיד בשמחה ולרוב, המקבלים נהנים לטעום את סוגי השוקולד השונים שבחרתם להעניק להם.


השוקולד מאז ועד היום


בעבר, היו השוקולדים די בסיסיים. לא היו כל כך הרבה אפשרויות של שוקולדים כפי שיש היום. בתחילה היו השוקולד החלבי והשוקולד המריר ואולי גם השוקולד הלבן. הם היו בהחלט מתוקים וטעימים, והפתיעו את החך של אניני הטעם. אך עם השנים החלו להשקיע בשוקולדים מיוחדים יותר שכללו מילויים שונים ששדרגו את השוקולד, תוספות מעניינות שעשו את השוקולד לקרנצ'י וטעים וכן גם עיצובים וצורות מיוחדות של פטיפורים ושוקולדים מיוחדים שהעשירו מאוד את השוק של השוקולד.


משלוח שוקולדים


כיום בוחרים רבים דווקא בשוקולד שמשמש אותם כסוג של מחווה או אפילו מתנה במגוון רחב של סיטואציות. כך מקובל היום מאוד להגיש מארז שוקולדים מתוק ויוקרתי לאורחים המשתתפים בשמחה שלנו, כמתנה לעובדים לקראת חג הקרב ובא, למארחים שאנחנו מתארחים אצלם ולמי בעצם לא?


כי לשוקולד יש שפה בינלאומית משלו וכל אחד שיקבל את השוקולד ידע להעריך ולהוקיר את המתנה.


השוקולד מחמם את ליבו של כל מי שמקבל אותו, המארזים היוקרתיים מרימים עוד יותר את הרמה ואת האיכות של המוצר וכתוצאה מכל אלו מארזי השוקולד הופכים להיות מיוחדים מאוד וכאלה שבהחלט יכולים להיות במקום מתנה.


שוקולד עילאי עם כל האפשרויות כדי להמתיק לכם את החיים. הזמינו עוד היום משלוח שוקולדים ותהנו משוקלד איכותי בעבודת יד

9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול