חיפוש
  • גיל טופז

שוקולד - גם ממכר וגם משכר ועכשיו בצורת קוקטייל

עודכן: 25 בנוב׳ 2021

השילוב הזה של שוקולד עם אלכוהול הוא שילוב מיוחד. זה לא דבר חדש שאנחנו המצאנו. אך הקוקטיילים אותם תוכלו למצוא אצלינו הם בהחלט ייחודיים וחדשניים שלא תמצאו בשום מקום אחר. כי קוקטיילים שנעשים ביד אומן כמו שאנחנו מייצרים, עם שילובים מיוחדים ומפתיעים, הם בהחלט מוצר בלעדי שאין דומה לו.


מארזי קוקטייל עשויים להיות מארזי יוקרה מפתיעים ומתוקים במיוחד שישמחו את כל מי שיזכה לקבל אותם. אז אם גם אתם מחפשים דרך להפתיע ולשמח את היקרים לכם, אנחנו כאן עם האפשרויות המגוונות והמפתיעות להמתיק עבורם את היום יחד עם הארומה המיוחדת וטעמי האלכוהול המשכרים.


המתנה הכי ממכרת


אז כולנו יודעים ששוקולד הוא מוצר ממכר. האלכוהול 'זוכה' אף הוא לתכונה המפוקפקת הזו, אך מכיוון קצת בעייתי. כאשר אתם צורכים שוקולד שהוא גם אלכוהול, ההשפעה של האלכוהול תהיה שונה במעט, שלא כמו בצריכה של אלכוהול טהור.


אפשר לומר שהשוקולד ימתן את העוצמה של האלכוהול וכך האדם ששותה את הקוקטייל ייהנה מהארומה המיוחדת ומטעמי האלכוהול הנלווים, אך בלי להגיע עד למצב של שכרות ממש.

כך שאל לכם לחשוש מפני מתן של מתנה מהסוג הזה.


כאשר אתם רוצים להעניק מתנה מיוחדת לכבוד החג הקרב ובא, אתם רוצים לשמח את העובדים שלכם במשרד לרגל יום מיוחד בעסק, כמו יום השקה של מוצר חדש או לחילופין ביום ההולדת של כל אחד מהם, הקוקטיילים עשויים בהחלט למלא את המשבצת הזו בצורה מעולה. זאת משום שמדובר במוצר שהוא מצד אחד מתוק וטעים באופן מיוחד, ומצד שני זו לא מתנה מסוג המתנות הכבדות שאנשים לא תמיד יודעים בדיוק מה לעשות איתם.

בעידן של היום, אשר בו כל אחד קונה לעצמו בעצמו כל מה שהוא צריך ורוצה, אין כמעט מקום לרכישת מתנות כמו כלי בית או פריטים אישיים שונים. מה שנשאר בעצם אלו הם המארזים המפנקים שאנשים על פי רוב לא קונים אותם לעצמם.


שוקולד - מתנה בלתי נשכחת


נהוג לחשוב כי רק מתנה שהיא שימושית כל הזמן היא מתנה בלתי נשכחת. זאת מהסיבה הפשוטה. היא נמצאת מול עיניו של המקבל ועל כן הוא זוכר את נותן המתנה ואולי גם מעריך אותו על כך בכל עת. אך האמת היא שלא זו האינדיקציה למדוד את האיכות של המתנה ואת האפקט שיהיה לה על זכרונו של המקבל. זאת משום שיש מתנות שיש להן ערך סנטימנטלי והן משפיעות על הזיכרונות של המקבל ועל האסוציאציות שלו גם לאחר שנים רבות.

אדם שמקבל מוצר שהוא בעל טעמים מיוחדים וטועם אותם בעיתויים מיוחדים כמו חגים, שמחות מיוחדות או אירועים משמחים, נחקקים במוחו הטעמים הללו יחד עם האסוציאציה של העיתוי המיוחד וזה הופך להיות מזכרת נצח שלא תלויה רק בחפץ גשמי גרידה. כי מזכרת שיושבת במקום טוב במוח היא בהחלט מזכרת שווה שלא עם כל דבר אפשר ליצור אותה.


הקוקטיילים הנפלאים של שוקולד עילאי


אז אם אתם מחפשים חנות בה תוכלו למצוא את מארזי הקוקטיילים המשובחים באמת, את המקום בו תוכלו להרכיב לכם את המארז הרצוי בכלי מיוחד ויוקרתי, פנו אלינו. אתם תגלו עולם חדש ומדהים של שוקולד, של קוקטיילים וגם של מארזים ייחודיים בהם תוכלו לארוז את המתנה שלכם.


הקוקטיילים יתקבלו בברכה ובשמחה וכל מי שיקבל אותם יודה לכם עליהם ויזכור אתכם לטובה על כך.

שוקולד עילאי – הכתובת שלכם לקוקטיילים המושלמים.


11 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול