חיפוש
  • גיל טופז

שוקולד עילאי- גם שוקלד פרימיום וגם תרומה לקהילה

בעולם מלא ההנאות שבו אנחנו חיים כיום, ועם והמודעות לצורך הנפשי שלנו ב"פינוקים", אנחנו נהנים מעושר רב של כל דבר - גירויים אינטלקטואליים, מולטימדיה, אמצעי תקשורת וכן הלאה.


אף הקולינריה בת ימינו אינה מפגרת מאחור, גם היא פורשת בפנינו מגוון רחב למדי של טעמים, ניחוחות וחוויות, שמהם בני הדורות הקודמים לנו לא יכלו ליהנות. בקולינריה המרהיבה שלנו כיום, שמורה תשומת לב מיוחדת לתחום "המתוק", שהרכיב המככב בו הוא, כמובן, השוקולד - אותו חומר גלם מתוק שאין ילד או אדם בוגר המסוגלים לעמוד בפני אתגר הפיתוי שפיסה קטנה ממנו מציבה בפניהם.
יחד עם זאת, ולמרות שמגוון השוקולדים הינו רחב, ישנם שוקולדים שבולטים יותר מאחרים, וזאת בשל ייחודם או הערך המוסף שלהם. שוקולד מהסוג הזה הוא שוקולד עילאי, שמצד אחד הוא שוקולד פרימיום מדרגת האיכות הגבוהה ביותר, ומצד שני, החברה שמאחוריו גם מעורה ותורמת את חלקה לקהילה באופן ייחודי למדי.


שוקולדים - מה מיוחד דווקא בשוקולד של שוקולד עילאי?


כאשר אנחנו מדברים על שוקולדים, באופן טבעי, נתייחס לתכונות "השוקולדיות" שלו - לצבעו, לטעמו, למרקמו, לתוספות שבו, לאיכותו וכן הלאה. גם כאן, ניתן לומר כי שוקולד עלאי, שוקולד איכותי (המיוצר בשוויץ ואיטליה) בולט בתכונותיו, ומציע לנהנים ממנו איכויות התואמות את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם בתחום השוקולד. אולם לשוקולד עילאי יש יתרון נוסף, חברתי יותר, שכן החברה שמאחוריו חרטה על דגלה כבר מיום היווסדה את התרומה לקהילה.


החברה מעניקה מקומות עבודה לעשרות עובדים בעמותת שק"ל (שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות), ומעסיקה אותם בהכנסת האריזות לקופסאות, בשלב אחד לפני שמיני השוקולדים המשובחים עוברים להרכבת המארזים מרהיבי העין והייחודיים שבהם ידועה החברה. כתוצאה מכך, מתנות שוקולד של שוקולד עילאי הן מתנות שתמיד כיף לקבל, ולא פחות מכך - כיף לתת.


שוקולד עילאי - מארזי שוקולד יחודיים


מה מייחד את שוקולד עילאי מחברות אחרות המייצרות, מייבאות, משווקות או מוכרות שוקולד?

את אנשי החברה, באמת ובתמים, מעניין להיות הטובים ביותר בכל שלב של הייצור, האינטראקציה עם הלקוחות, וההתנהלות מול העובדים בחברה. האנשים בחברה עושים לילות כימים במחשבה על מציאת דרכים נוספות לשפר את מערך הייצור, להוסיף מארזי שוקולד חדשים, לענות על צרכים ייחודיים, ובשורה התחתונה, להיות הטובים ביותר לא רק "בשוקולד", אלא בכל תחום שבו נוגעת החברה. כך שכאשר אתם קונים, נותנים, או מקבלים מארז שוקולד של שוקולד עילאי, יש לכם ביד הרבה יותר "מסתם" שוקולד. יש לכם מוצר סופר איכותי, שניתן ומתקבל בחיוך אמיתי, ומאחוריו סיפור שלם ואמיתי על אהבת אדם, ולא רק אהבת שוקולד.

17 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול