חיפוש
  • גיל טופז

מדוע שוקולד הוא המתנה המושלמת?

קשה למצוא חטיף או ממתק שעליו יש הסכמה רחבה, מקיר לקיר, כמו השוקולד. למעשה, מאד קל להבין את זה, מאחר ולא רק שמילדותינו אנחנו גדלים על כך שהצורך ב"משהו מתוק" כמעט תמיד עשוי להיפתר על ידי קוביית שוקולד, אלא שגם ישנם כל כך הרבה סוגי שוקולדים שונים זה מזה, כך שאפילו מי שאינו מגדיר את עצמו כחובב שוקולד מובהק (יש מישהו כזה?) עשוי ליהנות, פה ושם, מן המתוק המתוק הזה. בשוקולד יש משהו מנחם, כך שגם אם לא ניכנס להסבר הביולוגי המורכב על החומרים שהשוקולד מכיל ועל שחרור הנוירוטרנסמיטורים במוח שאכילתו גורמת לנו, די שנזכיר את המילה "שוקולד" ליד ילד או אדם בוגר, על מנת שחיוך רחב של אושר יימרח על פניו. כי ככה זה - שוקולד (ולא משנה כרגע מאיזה סוג) הופך את האנשים למאושרים יותר.

מתנות שוקולד - המתנה למי שאוהבים

מתנות שוקולד משלבות בתוכן את שני הדברים שאנשים הכי אוהבים - שוקולד וקבלת מתנות. אנחנו יכולים להיות אנשים בוגרים ששכחו את ילדותם מזמן, אבל עדיין, עצם המחשבה על קבלת שוקולד במתנה (ובעיקר כשמדובר בשוקולד איכותי) גורמת לנו להתרגש ולדופק שלנו לעלות. זה לא נורא משנה ממי אנחנו מקבלים את השוקולד - מהמעסיק במקום העבודה כשי לחג, מלקוח מרוצה לאות תודה, מחבר שחזר מחו"ל ורוצה לחלוק איתנו את השוקולד האיכותי שגילה שם, מבן או בת זוג אהובים, מילדים או מהורים - ברור לנו לגמרי, כי מי שמעניק לנו שוקולד במתנה, חשב עלינו ורצה שיהיה לנו מתוק בפה ובלב.


שוקולד - האהבה שמתחילה כבר בילדות

אנחנו לא יודעים אם אתם מודעים לכך או לא, אבל עבור מרביתנו, שוקולד הוא הממתק האמיתי הראשון שאותו אנחנו טועמים כילדים. לפניו, בגיל הרך, ההורים מפנקים אותנו בבמבה או בביסקוויטים נמסים המיועדים לתינוקות, אבל בתכל'ס (בשל הזהירות והחשש מפני חנק שעלולים לגרום ממתקים אחרים), טעמו של הממתק האמיתי הראשון שטועם ילד הוא השוקולד. כך שקל מאד, על רקע זה, להבין לא רק למה השוקולד טעים לנו כמבוגרים, אלא גם "לאן" הוא לוקח אותנו, אינסטינקטיבית (לא משנה בני כמה נהיה) בכל פעם שאנחנו טועמים קוביית שוקולד.


שוקולד עלאי

אנחנו בשוקולד עלאי, מתייחסים ברצינות רבה לשוקולד שלנו, ולכן, כל אחד מסוגי השוקולד הרבים אותם אנחנו מוכרים, נבחר על ידינו בקפידה, לא רק בשל טעמו יוצא הדופן, אלא גם (ובעיקר) בשל איכותו הגבוהה. מארזי השוקולד שלנו מתוכננים מתוך חשיבה על יצירת החוויה האולטימטיבית למקבל אותם, ויוצרים מתנה שלא רק תשמחו לתת למי שיקר לליבכם, אלא גם תשמחו לרכוש לעצמכם!


6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול